Veckoauktion den 16 september 2002

  • Sortera efter

  • 3244 Akvarell
    Gösta Ottoson, Örebro slott, 37 x 49, -72
    Såld: 300 kr

    Såldes den 16 september 2002
  • 3419 Akvarell
    Kjell Leander Engström, Fjällmotiv, 26x34
    Såld: 150 kr

    Såldes den 16 september 2002
  • 3245 Akvarell
    Stig Wretling, Landskap, -56, 34 x 42
    Såld: 450 kr

    Såldes den 16 september 2002
  • 3449 Vas
    Kunglig Dansk, H37 (skador)
    Såld: 800 kr

    Såldes den 16 september 2002
  • 1174 Vas
    näsduksvas, H15
    Såld: 100 kr

    Såldes den 16 september 2002
  • 3303 Vas
    Orrefors, Palmquist H.33
    Såld: 400 kr

    Såldes den 16 september 2002